נסיון חיים של זה שעשה כבר הכל
תשוקה וחדשנות של זה שרק מתחיל
החיבור הבטוח למיזם מצליח

חיבור רב דורי להשגת WINWIN והצלחה לחברות, סטארטאפים ומיזמים

"למה אנשים מסוימים מצליחים יותר מאחרים?
הסיבות שונות להצלחה, וביניהם, השקעה של לא פחות מ-10,000 שעות של תרגול ואימונים"
("מצוינים", מלוקולם גלדוול)

חדשנות
תשוקה
אמביציה
ידע עדכני ורענן
טכנולוגיה מתקדמת
גמישות מחשבתית
הכרת קהל יעד צעיר
מרץ ותעוזה
מחויבות
אוצר של ידע
שנות נסיון
אלפי טעויות שכבר נלמדו
ראיית מעוף הציפור
נכסים ומשאבים של קשרים
שנצברו לאורך שנים
פוטנציאל לקידום השקעה
אנשי MAX מביאים איתם: יזמים צעירים מביאים איתם: כניסה לשאלון אנשי ה-MAX כניסה לשאלון התאמה ליזמים

Max ניסיון מתחברים ל-Max אנרגיה

חברת MaxPerience הוקמה על ידי ד"ר דב ינאי (ממייסדי אדם מילוא), אסנת שטרן ודני הכהן במטרה לתת מענה משותף, חוצה דורות לחברות סטארט-אפ ולמיזמים, שבהם משלבים אנשיMax (מנהלים בכירים, מעל 25 שנות ניסיון לפחות ושחצו את גיל 55), המסוגלים לייצר ערך מוסף של רעיונות מבוססים, ידע מקצועי, בשלות, ניסיון חיים משמעותי ורשת קשרים לאותן חברות.

חברות הסטארט-אפים והמיזמים זוכות לצרף לשורותיהן אנשי Max שהם פורשים צעירים, שותפים ומחויבים שיש להם תרומה עסקית גבוהה מאוד וגם יכולים בעזרת הניסיון, הקשרים ולעיתים ההון, לצמצם משמעותית את טווח הטעויות ולקרב את החברה להצלחה עסקית ולקפיצת מדרגה משמעותית. המודל מצריך פער של דור לפחות, 25 שנים, בין השותף/ יזם הצעיר ביותר למבוגר ביותר.

חברת MaxPerience מייצרת הזדמנויות ופיתוח cross generational start-up לצורך שותפות, בין אנשי Max לבין אותן חברות ומיזמים, והיא מבוססת על הגישה המערכתית המאפשרת לבנות מודל של צוות מנצח בשלוש רמות: התאמה פרופיל מקצועי, פרופיל אישי ופרופיל קבוצתי למקסום היכולות של כל חברי הצוות.

מטרת MaxPerience היא לחבר בין חברות, סטארטאפים ומיזמים המבקשות לאתר משאבים חסרים של הון אנושי, לבין פורשים צעירים, מומחים, פנויים ומחויבים, שיצטרפו לאתגר – על בסיס שוויוני ותגמול של שותפות (אופציות/ מניות/ אחוזים).ד"ר דב ינאי - מייסד

ד"ר דב ינאי יזם, מומחה ועתידן בעל שם עולמי באבחון ופיתוח של תחום משאבי האנוש. פיתח את מודל ה-SILVER ACE לאפיון כישורי האדם במאה ה-21. דב בעל ניסיון רב בהקמה וניהול חברות בין היתר מכון אדם מילוא (אבחון ומיון תעסוקתי), מכון מדיטון אדם (אבחון פסיכו - רפואי), חברת אייגנס (פתרונות תעסוקה ופרויקט וינקונסין), חברת גנסיס יועצים (יעוץ בתחום משאבי האנוש), חברת עמי (יעוץ לעסקים משפחתיים), לכל אדם יש שביל (המרכז ליעוץ והכוון תעסוקתי), יועץ לדירקטורים ובעלי עסקים. בנוסף שימש בתפקידים ציבוריים ופוליטיים רבים ביניהם יו"ר איגוד המכונים לאבחון תעסוקתי, יו"ר התאחדות הסטודנטים הכללית, חבר המועצה בכפר ורדים ויו"ר אגודת ידידי כפר איזון. דב מכהן גם כיו"ר משותף של אגודת אמת - האגודה הישראלית למדע ותודעה לשעבר, לשעבר יו"ר משותף של איל"ד – האגודה הישראלית לחקר העתיד. LinkedIn

אסנת שטרן - מייסדת

יזמית ויועצת פיתוח עסקי, בעלת ניסיון של כ-20 שנים בתפקידים בכירים בתחומי התקשורת, אסטרטגיה, שיווק והקמת עסקים, שותפה בחברות סטארטאפ, מנטורית בתכנית הסטארטאפים מוממנטום במרכז הבינתחומי. מרצה במוסדות וארגונים על יזמות וחשיבה יצירתית והמצאתית. נבחרת ציבור בשירות המונציאפלי, M.A שינוי חברתי. LinkedIn

דני הכהן – מנהל פיתוח עסקי

מומחה לפיתוח עסקי ושיווק בינלאומי, שותף בחברות סטארטאפ. מנהל בתעשיית ההיי-טק כ-27 שנים, ניסיון בחברות בינלאומיות ציבוריות ופרטיות, ידע רב ומגוון בתחום העסקי (שיווק, מכירות ופיתוח עסקי) וכן ניסיון מעשי בתחום התפעול והייצור, כמו כן ניהול עסקאות של מיזוגים ורכישות (M&A). ניסיון ניהולי ומקצועי המשלב ספקטרום רחב של ניהול מכירות, פיתוח עסקי, יזמות, חדשנות, הקמת סטארט אפים, זיהוי שותפים אסטרטגיים, גיוס מפיצים ברחבי העולם, פיתוח שווקים חדשים. MBA. LinkedIn

אנשי ה-MAX שלנו… הנסיון והחכמה שיביאו אתכם להצלחה

Slide ניסיון: 33 שנים בתפקידי שיווק, פיתוח עסקי ומנכ"לות
תפקיד אחרון: סגן נשיא שת"פ אסטרטגיים
מומחיות: אסטרטגיה ושת"פ
מחויבות: 2-3 ימי עבודה בשבוע.
האתגרים הבאים שלי: פיתוח אנרגיה ירוקה
בשיתוף ממשל
Slide ניסיון 34 שנים בבנקאות כללית ובינלאומית
תפקיד אחרון: ניהול קשרים עסקיים עם בנקים בינלאומיים
מומחיות: ניהול נציגויות בנק בחו"ל, אשראי בינ"ל, ניירות ערך, IPB
מחויבות: 2-3 ימי עבודה בשבוע.
האתגרים הבאים שלי: פיתוח בנקאות והשקעות בשוק בינ"ל,
פיתוח מוצרים בנקאיים ככל ובפרט לגיל השלישי.
Slide ניסיון 34 שנים בתפקידי חינוך, ניהול ויזמות חינוכית
תפקיד אחרון: מייסדת ומנהלת בית ספר למחוננים
מומחיות: יזמות חינוכית, תכניות חינוך חדשניות, תכניות מצוינות
מחויבות: 2-3 ימי עבודה בשבוע.
האתגרים הבאים שלי: הנגשה תכניות חדשניות
בחינוך לצורך קידום חברתי ואישי.

המודל הייחודי של MaxPerience

שוק עסקי חדשני

מטרתנו היא להנגיש ולחבר תחומים ומומחים מקצועיים שכיום רחוקים אחד מהשני.  לדוגמה: חיבורים לא טריוויאליים בין מומחי חינוך לעולם הסטארטאפים החינוכיים. מטרתנו, לייצר שוק עסקי חדש שבו אין תחרות על עמדות (פוזיציות) אלא השלמה שלהן ליצירת עתיד מקצועי, עסקי וחברתי מירבי. 

THE SILVER ACE

מודל ייחודי המבוסס על עשרות שנות ניסיון במיצוי ההון האנושי, שמטרתו למצוא לא רק את האדם הנכון מקצועית, אלא גם עם התכונות הנכונות. כגון: אנליטי, יצירתי, מקדם שינוי, אנרגיה וחוסן ועוד. ב-MaxPerence אנחנו נחבר אותך למי שמשלים אותך…

CROSS GENERATION

חיבור בין קצוות –  מטרתנו לחבר בין פורשים מנוסים עם מקסימום ניסיון וקשרים לבין צעירים יזמים עם מקסימום אנרגיה , כשבניהם יש פער גילאים של 25 שנים .

שותפות פעילה

הפורשים הצעירים ישתלבו בחברה במודל רווח של אופציות מניות, או שותפות, בהתאם למידת ההשקעה והמעורבות, הכשרה בין דורית טומנת בחובה התאמה בשעות וימי העבודה.

להצטרפות ולפרטים נוספים על MaxPerience

  הספר “הקוד האנושי”- מיפוי מקדמי ההצלחה למאה ה21 נכתב על ידי דר דב ינאי, יועץ ארגוני בכיר ומאסטר ביצירת פרופיל תעסוקתי, שיטתו ייושמה בהצלחה בארגונים וחברות בארץ ובחול.

  THE SILVER ACE 

  מודל ההתאמה צוותי SILVER ACE מבוסס על עשרות שנות ניסיון במיצוי ההון האנושי, שמטרתו למצוא לא רק את האדם הנכון מקצועית, אלא גם עם התכונות הנכונות. כגון: אנליטי, יצירתי, מקדם שינוי, אנרגיה וחוסן ועוד. המודל ייושם בהצלחה בחברות וארגונים רבים בארץ ובעולם ביניהם כתר פלסטיר ועוד…
  המודל הינו אחד הכלים המשמעותים ביצירת MATCH מוצלח על פי שאלון אפיון ויצירת פרופיל טיפוסים כמו גם בחינת מערכת האיזונים בצוות.

  בחן את הטיפוס שאתה

  היזמים

  המגייסים

  היוצרים

  המנהלים

  עידו תמונת פרופיל

  עידו ניסנבאום

  Founder & Owner

  Professional finance

  "במבט לאחור, לאחר שנים של עבודה עם עשרות רבות של אנשים בתעשיית ההיי-טק בישראל ובעולם – אחת התובנות החשובות שעלו אצלי היא, כי עבודה עם שותף בוגר ובעל ניסיון, הועילה מאוד בתהליכי קבלת ההחלטות ויצרה במרבית המקרים- הזדמנויות חדשות וטובות יותר. שיתופי פעולה מהסוג הזה הוכיחו את עצמם בהמון מהסיטואציות שלקחתי בהן חלק, ויצרו שילוב מוצלח בין היכולת להפעיל שיקול דעת לבין אמביציה גבוהה ויצירתיות. "